Tervenemine läbi teadliku puudutuse

Mystic Tao Tantra massaaž

Mystic Taoistlik tantra massaaž

(Palun varu endale vähemalt 2h 30min aega. Me vestleme seansi eel ja pärast seanssi u 15-30min. Soovi korral saad kasutada pesemise võimalusi).

250€

Mystic Taoistlik tantra massaaž

Taoistlik Tantra massaaž toetub taoismi filosoofiale mille keskmeks on, looduskeskkonna kaudu integreerudes, harmoonia loomine keha, meele ja vaimu tasandil.
 
Tao määratlemisel on kasutatud mitmeid viise, selle selgitamiseks. Peamiselt, läbi mille Tao´d iseloomustatakse on “tee” või ka “kulgemine”.
Tao ei tee midagi, kuid ei jäta midagi ka tegemata (The Tao Te Ching, an ancient Chinese book of wisdom).
Selles, taoismist pärit tarkuseteras, on kutse peatuda (lõpetada “tegemine”) ning anda endale võimalus lihtsalt kogeda, lubades Tao´l lihtsalt kulgeda (ja usaldada, et midagi ei jää tegemata). Läbi teadliku kogemise jõuavad meieni vastused, mida arutult ringi tormates otsime.
 
Taoismi sümboliks on kuulus Yin ja Yang, mis tähistab kõige olemasoleva tasakaalu ning näitab, et kõiges on kõik. Taoismi sümbol kajastub ka taoistlikus massaažis, näidates loodusliku energia tasakaalu olulisust.
 
Mis on Taoistlik Tantra massaaž?
Toetudes taoismi filosoofiale, keskendub see lisaks füüsilisele lõõgastumisele veel ka vaimsele kasvamisele. Taoistliku massaaži eesmärk on viia hing, meel ja vaim omavahelisse kooskõlla, mille tulemusel blokeerunud energiatele tekib võimalus liikuma saada, tekitades kerguse tunde füüsilisel tasandil. Massaaž aitab parandada ja suurendada energiavoolu läbi keha, mis väljendub elurõõmus ja suurenenud elujõus.
 
Taoistliku Tantra massaaži teeb unikaalseks tantristlik lähenemine kehale, mis kaasab kõik ning ei välista midagi. Massaaž oma olemuselt on intiimne kogemus, mis kaasab seanssi genitaalide puudutamise ning teadliku hingamise, mis toimib kui kütus energiate liikumisel.
 
Massaaži kogemise eelduseks on luba oma keha puudutada, ilma puudutusele hinnangut andmata ning selgesõnaliselt väljendama oma piire, vältimaks ebameeldiva (traumeeriva) kogemuse loomist.
 
Lisaks intiimselt teadlikule puudutusele ja naudingule, annab Tao Tantra massaaž meile infot meis peituvatest blokeeringutest, hirmudest ning varjul olevatest uskumustest ja käitumuslikest mustritest. Tervenemine saab toimuda vaid siis, kui oleme oma “varjudest” teadlikud ning need omaks võtnud.
 
Taoitliku Tantra massaažist saadav kasu
Neile, kes on kogenud seksuaalset kuritarvitamist, väärkohtlemist ja/või neile kelle tundelisus on muutunud pea olematuks, aitab Tao Tantra massaaž luua koha, kus on taas turvaline ühenduda iseendaga nii, et see tundub loomulik, vastuvõetav ja naudinguline. Seda kõike aitab luua meie kehas vallanduvad hormoonid,  mis vastutavad turvatunde ja armastuse sidemete loomisega.
 
Kaasates massaaži genitaalide puudutuse, loob see kehas rohkelt endorfiine mis on tuntud ka kui “õnnehormoon” ja looduslik valuvaigisti. Endorfiinil on oluline roll hoidmaks meie keha füüsiliselt tugeva, tervena ja elujõulisena.
 
Neile kes soovivad kogeda Tao Tantra massaaži kaaslastena, partneritena, armastajatena, loob see kahe hinge vahel rohkelt sügavust, ühenduvust, haavatavust, mõistmist, aksepteerimist ning võimaluse koos kogeda naudigulist teekonda.
 
Taoistlik Tantra massaaž sobib neile, kes soovivad kasvada ja terveneda läbi isikliku kogemuse. Sobib neile, kes ei vali end piirata ühiskonnas domineerivatest tabudest ega kultuurilistest uskumustest.
 
Praktiline info Taoistliku Tantra massaažile tulles
Kui oled tulemas seansile esmakordselt, siis palun varu endale aega u 3h (tavapärane seansi kestvus on 2h), et mul oleks piisavalt aega Sinuga tuttavaks saada ning selgitada Sulle millest seanss koosneb ja kuidas see kulgeb. 
Duši all käimine on eeldus seansi alustamiseks. Kõik selleks vajalik on Sinu jaoks teraapiatoas olemas.
 
Peale Taoistliku Tantra massaaži kogemist on sul võimalus süvendada tantristlikke massaažide kogemust läbi Kashmiri Tantra massaaši  ja Inner Alchemy Tantra massaaži.
 
Initsiatsiooni Tao Tantra massaažile olen saanud Tantra Essence Team´i kaudu koos MA Ananda Sarita, Modestas Stonkus ja Dharmaraj juhendamisel (https://balimassagetraining.com).
etEstonian