Tervenemine läbi teadliku puudutuse

BBTRS hingamise teraapia

Biodünaamiline hingamine ja traumavabastamise süsteem  BBTRS

Esmane seanss koos 2h koos konsultatsiooniga


Sinu seansid on “fikseeritud hinnasildi vabad” ja seda põhjusega – iga indiviid on unikaalne ja sama unikaalne on iga indiviidi kogetav väärtus seansi raames. Ning väljendada oma kogemuse väärtust rahas, tead õiglast panust vaid Sina.


Minu kingitus Sulle on pakkuda see võimalus!


Ma mõistan täielikult kui “fikseeritud hinnasildi vaba” lähenemine on pisut võõras ja ebamugavust tekitav, siis tea, et see pole minu eesmärk. Pakun Sulle allpool alternatiivset paindlikku hinnaskaalat, mille raames saad teha oma “väärtuse” panuse.

90€

oled majanduslikult ebakindel

175€

oled majanduslikult kindlustatud

Igas järgnevas seansis, selle pikkuses ja rahalises panuses lepime kokku individuaalselt.

BBTRS Biodünaamiline hingamine ja traumavabastamise süsteem 

BBTRS e BioDynamic Breathwork & Trauma Release System® on 6-l elemendil baseeruv biodünaamilise hingamise teraapiavorm mis  võimendab keha loomulikku tervenemisprotsessi algusest lõpuni, vabastades kroonilised pinged ja restruktureerides kehasüsteemid rakutasandil.

1 Hingamine – BBTRS kasutab sügavat ühendatud hingamist, et laadida keha, aktiveerides spetsiifilisi lihaspingete ja emotsionaalsete mustrite segmente kehas. Seansid on kavandatud seeriatena, et stimuleerida ja tasakaalustada teie keha ja vaimu pealaest jalatallani. 

2 Liikumine – BBTRS kasutab nii somaatilisi kui ka loomingulisi liikumisharjutusi, et võimaldada kehas vibratsiooni tekkimist ja vabastada keha kudedesse kinni jäänud energiat. 

Alates mängulistest soojendustest kuni kogu keha raputamiseni ja laineliste lülisamba laineteni on liikumine võtmetähtsusega, mis muudab BBTRS® tõeliselt transformeerivaks.

3 Heli – mõju meie närvisüsteemile on tõeliselt tähelepanuväärne. See on üks kõige võimsamaid ja toetavamaid vahendeid, mida me saame kasutada BBTRS-seansside ajal. Heli on tohutu ressurss meie kehas mis loob liikumise. 

4 Puudutus – BBTRS kasutab teadlikku puudutust paljudel tasanditel, alates keha energeetilisest väljast kuni kontaktini põhilihastega. Seda rakendatakse tundlikult, et suurendada teadlikkust ja toetada energiavoolu.

5 Emotsioonid – pehme emotsionaalne vabanemine võib olla osa BBTRS® seansist, kuid mitte eesmärk. Sügavaim eesmärk on jääda kohalolevaks hetke ja vaadelda sügavamaid tundeid ja tundmusi – ja vajadusel naastes tagasi oma turvatunde juurde. See tasakaal on BBTRS® lähenemise võti. See toetab trauma vabastamist ja integreerumist vabanemisse ja ei koorma keha üle, traumaatiliste kogemuste uuesti läbi kogemisel.

6 Meditatsioon – on koht, kus BBTRS algab ja lõpeb. Seda kasutatakse selleks, et toetada resonantsi ja integratsiooni terapeudi ja kliendi vahel. See on ka puhkeseisund, millesse keha ja vaim sageli pärast BBTRS seansse naasevad. 

BBTRS hingamisteraapia süsteem on veel selles mõttes unikaalne, et tema elemendid on kasutatavad erinevates praktikates ning seetõttu kombineerin ma BBTRS-i ka MER sügava kehatööga (https://tltp.ee/mer-teraapia/).

 

Seansile tulles riietu mugavalt (või võta mugavad riided endale kaasa) nii, et Sul on hea ja vaba liikuda (seelikud, kleidi ja kitsad püksid pole parim riietus seansi ajal). Samuti on hea, kui viimasest toidukorrast on 2-3 tundi möödas, et kehal poleks liigset koormust seedimise näol.

Vastunäidustused:

BBTRS on kindlasti vastunäidustatud kliiniliste vaimuhaiguste puhul. Samuti erinevate südamehaiguste puhul tuleks eelnevalt oma raviarstilt nõusolek küsida.

Kogemuslood

Tunne oli pärast kõiki kordi kuidagi tõsisem või õigem on maandatum. Seanss iseenesest oli võimas ja vabastav. Ma tundsin ennast tervikuna, energia liikus ühtlaselt ja sain ühenduse iseendaga. Tundlikkuse aste on muutunud teravamaks. Olen ülitänulik Sinule, et meie teed kohtusid Türgis ja oleme edasi jäänud suhtlema. Sinu muutumine on olnud ka väga võimas ja ma olen nii tänulik, et olen saanud selles olla osaline ... ja mida Sa oled minule andnud on imeline ... Kogu see hingamise sessioon on nagu sibula koorimine, kiht kihi haaval liikumine oma pärisolemuse suunas. See, kuidas sa lood ruumi ja oled kohal on nii ilus ja turvaline ... aitäh, aitäh, aitäh!
Liina
Tallinnast
etEstonian